ÖZELLİKLER

EĞİTİMLERE SIĞMAYAN UYGULAMA

Saatlerce süren eğitimlerimizde bahsettiğimiz konuların bir kısmını bu sayfaya sığdırmaya çalıştık. Daha onlarca özelliğimiz var ancak bunlar günlük kullanımda en çok ihtiyaç duyduklarınız. Ayrıca sizi olası cezai durumlardan da korumaya çalışıyoruz. Maliye, SGK, E-Devlet gibi kurumların tamamını tek panelden yönetin.

Beyanname Sorgulama

Tacmin Yazılım Beyanname Sorgulama

Toplu beyanname sorgulama ile tüm mükelleflerinizin beyanname ve tahakkuklarını tek tıklama ile sisteme kaydedin. Pdf dosyasını açmaya gerek olmadan aynı ekranda tahakkuk detaylarını görün.

Devamını Oku

MALİYE TAHSİLAT SORGULAMA

Tacmin Yazılım Maliye Gib Tahsilat Sorgulama

Mükellefinizin yaptığı vergi tahakkuk ödemelerini satır detaylı olarak sorgulayabilirsiniz. Bu sayede gözden kaçan ödemeler olmaz, her ödeme gitmesi gereken hesaba gider.

Devamını Oku

TEBLİGAT SORGULAMA

Tacmin Yazılım Tebligat Sorgulama

Toplu tebligat sorgulama özelliği ile tüm mükelleflerinizin tebligatlarını tek tıklama ile sisteme kaydedin. Ayrıca günlük otomatik sorgulama ile gözden kaçan tebligatlardan kurtulun.

Devamını Oku

Pos Sorgulama

Tacmin Yazılım Pos Sorgulama

Toplu POS sorgulama özelliği ile tüm mükelleflerinizin banka detaylı POS tutarlarını sisteme kaydedin. İster banka detaylı ister aylık toplam olarak excel raporu alın.

Devamını Oku

BA/BS FORM KONTROLÜ

Tacmin Yazılım Ba Bs Form Kontrolü Doğrulaması

Vermiş olduğunuz BA/BS Form beyannamelerinin içeriğindeki vergi numaralarının naylon fatura kaydını kontrol eder, mükellefiyet durumunu sorgular, ünvanlarını sizin yazdıklarınız ile karşılaştırır.

Devamını Oku

VERGİ LEVHASI SORGULAMA

Tacmin Yazılım Vergi Levha Sorgulama

Toplu vergi levha sorgulama ve onaylama özelliği ile tüm mükelleflerinizin vergi levhalarını tek tıklama ile ister onaylayın, ister toplu olarak yazdırın, isterseniz whatsapp, sms veya mail yoluyla gönderin.

Devamını Oku

SGK BİLDİRGE SORGULAMA

Tacmin Yazılım SGK Bildirge Sorgulama

İster güncel dönem, ister geçmiş dönem... Tarih kriterine bağlı kalmadan bütün mükelleflerinizin bildirgelerini, şube detaylı olarak sistem üzerinden takip edebilirsiniz.

Devamını Oku

ASGARİ İŞÇİLİK HESABI

Tacmin Yazılım Asgari İşçilik Hesabı

İndirmiş olduğunuz bildirgeler ile inşaat dosyası maliyetinizi karşılaştırarak ödemeniz gereken bildirge tutarlarını anında görün. Üstelik bütün işlemler tek tıklama ile hesaplansın.

Devamını Oku

İŞE GİRİŞ - İŞTEN ÇIKIŞ EVRAKLARI

Tacmin Yazılım İşe Giriş İşten Çıkış Sorgulama

Mükelleflerinizin işe giriş ve işten çıkış evraklarını mesai saati sınırlamasına takılmadan 7 gün 24 saat anında sorgulayın. Tarih kısıtlamasına takılmadan dosya açılışından itibaren bütün tarihleri sorgulayın

Devamını Oku

NAYLON FATURA SORGULAMA

Tacmin Yazılım Naylon Fatura Sorgulama

Vergi/TC no ile veya sadece isim girerek kişinin adına düzenlenen naylon fatura(sahte belge) raporu olup olmadığını görün.

Devamını Oku

VİZİTE SORGULAMA

Tacmin Yazılım Toplu Vizite Rapor Evrağı Sorgula

Mükelleflerinizin çalışanlarının vizite evraklarını toplu olarak sorgulayıp aynı ekran üzerinden onaylayın. Üstelik hergün otomatik sorgulama ile gözden kaçan raporlardan kurtulun.

Devamını Oku

İCRA-DAVA DOSYA SORGULAMA

Tacmin Yazılım İcra Dava Dosyası Sorgulama

Mükelleflerinizin adlarına açılmış icra ve dava dosyalarını tek tıklama ile sorgulayıp detaylarını görün. Aynı ekrandan dava detaylarına ulaşıp, data durum ve taraflarını görün.

Devamını Oku

DOSYA YÖNETİCİSİ

Tacmin Yazılım Dosya Yöneticisi

Mükelleflerinizin bütün evraklarını bulut ortamına taşıyın. İster mükellefiniz ile paylaşın, ister 3. kişilere mail olarak gönderin, isterseniz sadece depolayın. Alışık olduğunuz dizayn ile dosyalarınızı yönetin.

Devamını Oku

ÖZET EKRANI

Tacmin Yazılım Anasayfa

Dikkat etmeniz gereken herşey tek sayfada. Kalan beyanname takibi yapın, kalan bildirge takibi yapın, bütün kurum duyurularına tek yerden ulaşın, yeni tebligat ve raporlarınızı anında görün.

Devamını Oku

MALİYE DİLEKÇE TAKİBİ

Tacmin Yazılım Dilekçe Takibi

İnteraktif Vergi Dairesi üzerinden oluşturduğunuz dilekçelerin durumunu takip edin, yapılan işlemleri ve süreçleri kontrol edin, dilekçeye verilen cevapları takip edin.

Devamını Oku

E-ARŞİV FATURA BİLGİLERİ

Tacmin Yazılım EArşiv Fatura Sorgula

Mükelleflerinizin adlarına kesilen E-Arşiv faturalarını 15 günlük limite takılı kalmadan sorgulayın, excel'e aktarın. Gözden kaçan işlenmeyen evraklar derdinden kurtulun.

Devamını Oku

YOKLAMA-DENTİM TUTANAKLARI

Tacmin Yazılım Yoklama Denetim Evrakları

Mükelleflerinizin adına düzenlenen yoklama ve denetim evraklarının tamamına tek ekrandan ulaşın. Pdf dosyalarını görüntüleyin, indirin. Şifre girme derdinden kurtulun.

Devamını Oku

MÜKELLEF ÖZETİ EKRANI

Tacmin Yazılım Mükellef Özeti

Mükelleflerinizin GİB ve SGK borç, haciz bilgilerini, dönem tahakkuklarını, e-arşiv faturalarını, yoklama-denetim evraklarını tek ekranda görüntüleyin. Ayrıca GİB ve SGK ekranlarına şifresiz giriş yapın.

Devamını Oku

Copyright © Tacmin Yazılım

Made with