NE DEDİLER?

BİZİ EN İYİ SİZ ANLATIRSINIZ DEDİK...

Müşterilerimize bizi en iyi siz anlatırsınız dedik ve klavyeyi onlara bıraktık. Tacmin Yazılım'ı bir de müşterilerimizden dinleyin

Düşünceleriniz bizim için değerli, iletişim sayfasından bize ulaşın. Bu sayfada sizin için de yer ayırdık...

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Fuat Akdemir

Tüm meslektaşlara tavsiye edebilirim...

Muhasebe yardımcı ofis programa 2007 yılında tanıştım kullandıkça daha iyisini araştırdım ve o programi kullanmayı tercih ettim bir yıl kadar kullandım bazı işlemleri elle yazıyordum ve o programi bıraktım başka programa geçiş yaptım o diğerlere nazaran çok iyi olmasına rağmen yinede araştırmaya devam ettim face de baktım Tacmin diye bir yazılımı keşfettim indirdim demoyu kullanmaya başladım kullandıkça hoşuma gitmeye başladı hemen almaya karar kıldım 2018 yılında web site de içinde aldım kullanıyorum çok memnunum tüm meslektaşlara tavsiye edebilirim.

- Fuat AKDEMİR (AKDEMİR MÜŞAVİRLİK)

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Sinan Koçer

Kurumsallaşma için ilk adım Tacmin Yazılım...

Smmm ofislerinin Kurumsallaşması için ilk adım Tacmin Yazılım.

- Sinan KOÇER (KOÇER MÜŞAVİRLİK)

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Hüseyin Bayramoğlu

Özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederim...

Mali Müşavirler için Özel olarak tasarlanan Taçmin Müşavir programı ve Buna Entegre çalışan mali müşavire özel Web sitesi ve Müşteri paneli ile Mali Müşavirlik Ofislerinin Prestijini artırdığı gibi iş yükünü ve risklerini oldukça azaltan güzel bir yazılım. Meslektaşlardan gelen tüm isteklerin ve Resmi sitelerdeki değişikliklerin vakit kaybetmeden programa eklenmesi mükemmel Ba-Bs Kontrolü ve Naylon Fatura Sorgulama, Her gün E -Tebligat ve E-Vizite Sorgulamalar ve buna benzer bir çok özellik ile Beni ve Meslektaşlarımı Şaşırtacak şekilde kısa sürede bu derece güzel bir program yapan Tacmin Yazılım ekibine yakinen şahit olduğum. gece gündüz demeden özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.

- Hüseyin BAYRAMOĞLU (DENİZLİ SMMMO BAŞKAN YARDIMCISI)

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Bülen Emen

MUHASEBE OFİSİ İÇİN LAZIM OLABİLECEK HER ŞEY BİR ARADA...

Her detay tasarlanarak oluşturulan Taçmin Müşavir sayesinde artık tebligat ve raporları otomatik sorgulatabiliyor ve ceza riskini minimize ediyoruz. Ayrıca tek tuşla tüm mükelleflerin Pos tutarlarının sorgulanması ve mükelleflere tahakkuklarının ulaştırılması rahatlığı da zamandan mükemmel bir tasarruf sağlamakta. Tüm meslektaşlarıma tavsiye ederim.

- Bülent EMEN (SMMM)

Copyright © Tacmin Yazılım

Made with