İşinizi büyütmeye hazır mısınız ? İletişim

Üst Düzey Güvenlik

Kullanıcılarımızı ve yazılımımızı önemsiyoruz. Sizlere mümkün olan en iyi deneyimi yaşatmaya çalışıyoruz.

Verilerinizin ne kadar değerli olduğunun ve daima gizli kalması gerektiğinin farkındayız. Biz çok güvenliyiz diyerek işi lafta bırakmadık. Yazılım altyapımız ve güvenlik sertifikalarımız hakkında detaylı bilgilere hemen aşağından ulaşabilirsiniz. Ayrıca gelişen teknolojiyi takip ederek sizler için her daim en güvenlisini sunmak için gayret ediyoruz.

SSL Sertifikası

Dünya'nın önde gelen SSL Sertifikası sağlayıcı firması Global Sign ile çalıştık. Tüm domainlerimiz 256bit SSL sertifikaları ile korunmakta. Gönderdiğiniz ve aldığınız veriler şifrelenmektedir.

Yerel Sunucu Alt Yapısı

Ülkemizin verisi ülkemizde kalsın dedik. Sunucularımızın tamamını Türkiye'de konumlandırdık. Üç ayrı lokasyondan yayın yapan sunucu altyapımız ile verilere mümkün olan en hızlı şekilde ulaşırken, herhangi bir arıza durumunda kesintisiz olarak diğer sunucudan işlemlerinize devam edin.

Şifreli Veritabanı

Verileriniz sizin şifrenizle, anahtarlı şifreleme algoritmaları kullanılarak şifrelenir ve depolanır. Bu sayede şifrenizi bilmeyen herhangi biri sadece şifrelenmiş anlamsız verileri görebilir. Şifrenizi ne kadar güçlü tutarsanız verilerinize ulaşmak o kadar zorlaşır.

Etiketler :
Paylaş :
tacmin_logo
Size Nasıl Yardım Olabiliriz ?
İletişim