İşinizi büyütmeye hazır mısınız ? İletişim

e-Müşavirim

Beyanname Sorgulama

Toplu beyanname sorgulama ile tüm mükelleflerinizin beyanname ve tahakkuklarını tek tıklama ile sisteme kaydedin. Pdf dosyasını açmaya gerek olmadan aynı ekranda tahakkuk detaylarını görün.

Maliye Tahsilat Sorgulama

Mükellefinizin yaptığı vergi tahakkuk ödemelerini satır detaylı olarak sorgulayabilirsiniz. Bu sayede gözden kaçan ödemeler olmaz, her ödeme gitmesi gereken hesaba gider.

Tebligat Sorgulama

Toplu tebligat sorgulama özelliği ile tüm mükelleflerinizin tebligatlarını tek tıklama ile sisteme kaydedin. Ayrıca günlük otomatik sorgulama ile gözden kaçan tebligatlardan kurtulun.

POS Sorgulama

Toplu POS sorgulama özelliği ile tüm mükelleflerinizin banka detaylı POS tutarlarını sisteme kaydedin. İster banka detaylı ister aylık toplam olarak excel raporu alın.

BA/BS FORM KONTROLÜ

Vermiş olduğunuz BA/BS Form beyannamelerinin içeriğindeki vergi numaralarının naylon fatura kaydını kontrol eder, mükellefiyet durumunu sorgular, ünvanlarını sizin yazdıklarınız ile karşılaştırır.

Vergi Levhası Sorgulama

Toplu vergi levha sorgulama ve onaylama özelliği ile tüm mükelleflerinizin vergi levhalarını tek tıklama ile ister onaylayın, ister toplu olarak yazdırın, isterseniz whatsapp, sms veya mail yoluyla gönderin.

SGK Bildirge Sorgulama

İster güncel dönem, ister geçmiş dönem... Tarih kriterine bağlı kalmadan bütün mükelleflerinizin bildirgelerini, şube detaylı olarak sistem üzerinden takip edebilirsiniz.

Asgari İşçilik Hesabı

İndirmiş olduğunuz bildirgeler ile inşaat dosyası maliyetinizi karşılaştırarak ödemeniz gereken bildirge tutarlarını anında görün. Üstelik bütün işlemler tek tıklama ile hesaplansın.

İşe Giriş - İşten Çıkış

Mükelleflerinizin işe giriş ve işten çıkış evraklarını mesai saati sınırlamasına takılmadan 7 gün 24 saat anında sorgulayın. Tarih kısıtlamasına takılmadan dosya açılışından itibaren bütün tarihleri sorgulayın

Naylon Fatura Sorgulama

Vergi/TC no ile veya sadece isim girerek kişinin adına düzenlenen naylon fatura(sahte belge) raporu olup olmadığını görün.

Vizite Sorgulama

Mükelleflerinizin çalışanlarının vizite evraklarını toplu olarak sorgulayıp aynı ekran üzerinden onaylayın. Üstelik hergün otomatik sorgulama ile gözden kaçan raporlardan kurtulun.

İcra-Dava Dosya Sorgulama

Mükelleflerinizin adlarına açılmış icra ve dava dosyalarını tek tıklama ile sorgulayıp detaylarını görün. Aynı ekrandan dava detaylarına ulaşıp, data durum ve taraflarını görün.

Dosya Yöneticisi

Mükelleflerinizin bütün evraklarını bulut ortamına taşıyın. İster mükellefiniz ile paylaşın, ister 3. kişilere mail olarak gönderin, isterseniz sadece depolayın. Alışık olduğunuz dizayn ile dosyalarınızı yönetin.

Özet Ekranı

Dikkat etmeniz gereken herşey tek sayfada. Kalan beyanname takibi yapın, kalan bildirge takibi yapın, bütün kurum duyurularına tek yerden ulaşın, yeni tebligat ve raporlarınızı anında görün.

Maliye Dilekçe Takibi

İnteraktif Vergi Dairesi üzerinden oluşturduğunuz dilekçelerin durumunu takip edin, yapılan işlemleri ve süreçleri kontrol edin, dilekçeye verilen cevapları takip edin.

e-Arşiv Fatura Bilgileri

Mükelleflerinizin adlarına kesilen E-Arşiv faturalarını 15 günlük limite takılı kalmadan sorgulayın, excel'e aktarın. Gözden kaçan işlenmeyen evraklar derdinden kurtulun.

Yoklama Denetim Tutanakları

Mükelleflerinizin adına düzenlenen yoklama ve denetim evraklarının tamamına tek ekrandan ulaşın. Pdf dosyalarını görüntüleyin, indirin. Şifre girme derdinden kurtulun.

Mükellef Özeti

Mükelleflerinizin GİB ve SGK borç, haciz bilgilerini, dönem tahakkuklarını, e-arşiv faturalarını, yoklama-denetim evraklarını tek ekranda görüntüleyin. Ayrıca GİB ve SGK ekranlarına şifresiz giriş yapın.

Etiketler :
Paylaş :
tacmin_logo
Size Nasıl Yardım Olabiliriz ?
İletişim
finbiz_service
Gelişmiş Filtreleme

Sorgulama ve listeleme sayfalarında Excel programından alışık olduğunuz bir filtreleme yapısı.

finbiz_service
Toplu Yazdırma

İsterseniz tek bir mükellefi, isterseniz ay içerisindeki bütün evrakları tek tıklama ile yazdırın.

finbiz_service
Toplu İndirme

Evrak listeleme ekranlarında, seçtiğiniz bütün evrakları saniyeler içerisinde bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

finbiz_service
Excel Aktarım

Listeleme ve sorgulama ekranlarında yer alan aktarım butonu ile ekranda yer alan bütün verileri excel dosyası olarak bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

finbiz_service
Mail İle Gönderim

Mükelleflerinize gitmesi gereken bütün evrakları istediğiniz bir mail adresi üzerinden anında mükellefinize ulaştırın.

finbiz_service
SMS ile Gönderim

Mutlucell firması üzerinden satın alacağınız SMS paketi ile mükelleflerinize evraklarını kısa mesaj olarak ulaştırın.