E-Fatura
E-Arşiv
E-SMMM
Toplu SMS
Sanal Pos
Müşavir

TACMİN MÜŞAVİR NEDİR

Mali müşavirlerin iş yüklerini bir nebze olsun hafifleten bir mali müşavir ofis yönetim yazılımı veya mali müşavir asistanıdır. Tacmin Müşavir ile toplu beyanname sorgulayabilir, toplu beyanname gönderimi yapabilir, otomatik tebligat ve vizite rapor sorgulama özelliğinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca birçok oto kontrol mekanizması ile yaptığınız işlemleri doğrulayabilir veya personellerinizin yaptığı işleri saniyeler içerisinde kontrol edebilirsiniz. Mesela BA/BS kontrol, vergi numarası sorgulama, naylon fatura (sahte belge) sorgulama özelliği ile BA/BS Formları içerisinde yazdığınız vergi numaralarını ve ünvanları saniyeler içerisinde kontrol edebilir varsa hatalarınızı düzeltebilirsiniz.

  • Tüm Maliye ve Sigorta Toplu Sorgulama İşlemleri
  • İş Kolaylığı Sağlayacak Birçok Kontrol ve Hesaplama Aracı
  • Toplu Gönderim İmkanı
  • Otomatik Tebligat ve Vizite Rapor Sorgulama
  • Kalan Beyanname ve Bildirge Takibi
TÜM ÖZELLİKLER

ÜSTÜN VE TESCİLLİ GÜVENLİK ALTYAPISI

Verilerinizin ne kadar değerli olduğunun ve daima gizli kalması gerektiğinin farkındayız. Biz çok güvenliyiz diyerek işi lafta bırakmadık. Üç farklı lokasyonda yedekli sunucu altyapısı kurduk. Bütün sunucularımızı Türkiye lokasyonlu olarak ülkenin en iyi servis sağlayıcılarında konumlandırdık. Dünyanın en iyi SSL sertifika sağlayıcı firması ile çalıştık. Yine de bu yetmez dedik, yaptığımız her işi bağımsız denetim firmalarına denetlettirerek ISO sertifikamızı aldık. Kaiteli ve kesintisiz destek için sizin yanınızdayız.

Tacmin Yazılım GlobalSign SSL

SSL GÜVENLİĞİ

Her SSL sertifikasına güven olmaz dedik. Ücretsiz dağıtımcılar yerine Dünya'nın önde gelen SSL sağlayıcısı GlobalSign ile çalıştık.

Tacmin Yazılım ISO Sertifikaları

ISO SERTİFİKALARI

Bizim "GÜVENLİ" dememiz yetmez dedik. Sistem altyapımızı ve kalitemizi bağımsız denetmen firmalara denetlettirdik.

Tacmin Yazılım Şifreli Veritabanı

BANKA DÜZEYİNDE SAKLAMA

Verilerinizi bankaların kullandığı tekniği kullanarak depoluyoruz. Dosyalar, sorgulamalar dahil herşey size özel ve şifreli olarak depolanır.

Tacmin Yazılım Datacenter Sistemi

GÜÇLÜ SUNUCU ALTYAPISI

Üç farklı lokasyonda yer alan yedekli sunucu altyapısı ile kesintisiz hizmetin yanında daha güvenli bir altyapı sağlıyoruz.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Copyright © Tacmin Yazılım

Made with